Безпечне середовище для розвитку дитини

профілактика булінгу, насилля в родині

Дитинство без насильства: нормативно-правова база,   методичні рекомендації, посібники.

Методичний інструментарій розроблений Всеукраїнською благодійною організацією «Український фонд «Благополуччя дітей»

Команда Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей» з 1997 року працює над тим, щоб кожна дитина в Україні почувалася щасливою і в безпеці завдяки відповідальній позиції дорослих.  Методичні посібники з питань захисту від насилля, попередження торгівлі людьми, створення безпечного освітнього середовища, формування відповідального батьківства, ефективної комунікації представлені на сайті організації.

Освітня програми факультативів

Освітня програма факультативу   «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе». Схвалено для використання в закладах освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (протокол No 3 від 01.08.2018р.)

Комплект освітніх програм «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації» / В.Л. Андрєєнкова, К.Б. Левченко, Н.В. Лунченко, М.М. Матвійчук. – К.: ТОВ «Агентство «Україна», 2018. – 144 с. Схвалено для використання в закладах освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  (протокол No 3 від 01.08.2018р.)

Інформаційно-освітня протиалкогольна програма «Сімейна розмова». Методичний комплекс / Кер. авт. кол. Панок В.Г.; авт. кол.: Вієвський А. М., Лепеха К. І., Лунченко Н. В., Луценко Ю. А., Острова В. Д., Сосновенко Н. В. – К. : ТОВ «Видавництво «Діалог Пресс»», 2016. –160 с.

Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному/рівна-рівній» та вирішення конфліктів мирним шляхом у закладах освіти. – К.: ФОП Нічога С.О.. – 2018. – 174 с.  Схвалено для використання в закладах освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  (протокол No 4 від 23.10.2018р.)

Методичний інструментарій проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи»

Підготовка та видання матеріалів здійснені в рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи», що впроваджується Українським фондом «Благополуччя дітей» у партнерстві з Nobody’s Children Foundation (Польща) за фінансової підтримки OAK Foundation (Швейцарія). Видання буде корисним для вихователів, учителів початкових класів, практичних психологів, соціальних педагогів, батьків, а також усіх, хто працює у галузі попередження насильства над дітьми.